KALĖDOS 2012

Naujienos

OLYMPUS DIGITAL CAMERAGruodžio 21 dieną progimnazijoje buvo netradicinė diena. Prasidėjus pirmai pamokai mokiniai su auklėtojais susibūrė prie šventinio stalo, dalinosi kalėdaičiais, linkėjo vieni kitiems linksmų švenčių. Po skambučio 1 – 4 klasių ir priešmokyklinių grupių vaikai aplankė 5 – 8 klasių auklėtinius. Klasėse vyko integraciniai susitikimai. Vyresnių klasių mokiniai parengė mažiukams kalėdinius vaidinimus, vėliau įteikė atminimo dovanėles. Pradinių klasių mokiniai irgi nustebino savo draugus įteikdami jiems gražius rankų darbo atvirukus ir dainuodami kalėdines giesmes.

Vėliau mokytojos A. Judicka ir B. Subotovič nudžiugino mokyklos bendruomenę teatralizuotu kalėdiniu koncertu. Skambant kalėdinėms giesmėms mokiniai dar kartą parodė, kad blogį galima nugalėti tik gėriu. ,,Jaunieji aktoriai“ sugraudino publiką papasakodami apie tai, kokios Kalėdos buvo karo metu, taip pamokydami visus, kad reikia vertinti tai ką turime dabar.
Atvykęs iš J. Matulaičio bažnyčios diakonas Marijonas pakvietė kartu pasimelsti. Paskui mokytojai, tėveliai ir mokyklos darbuotojai dalinosi kalėdaičiais sakydami gražius palinkėjimus.
Dėkojame mokytojoms A. Judickai ir B. Subotovič už nuostabų renginį, mokytojoms Č. Bražinskienei ir G. Baslyk už talkinimą ruošiant koncertą, mokytojoms J. Krušinskaitei ir I. Mikonis už dekoracijų paruošimą!